Podcast van de Week
Alle artikelen
Van de weekGratis

Podcast van de Week

Tekst: Paul Janssen 1 min leestijd

Luister-hoofdredacteur Paul Janssen schreef samen met medeauteur Lilian Kars het boek De Dromer – Het onverwoestbare woord. Ook staat op zondag 4 mei het laatste

Luister-hoofdredacteur Paul Janssen schreef samen met medeauteur Lilian Kars het boek De Dromer – Het onverwoestbare woord. Ook staat op zondag 4 mei het laatste concert van dit seizoen met werk van Menachem Asscher op het programma tijdens alle activiteiten rond Dodenherdenking in kamp Westerbork (aanvang 14.00 uur). Zowel het boek als het werk van Menachem Asscher zijn onderdeel van de podcast Onverwoestbaar, waarvan de proloog – Wat blijft is de muziek… inmiddels te horen is op Spotify. In de podcast van Yvonne Molenaar en René Smit vertellen Paul Janssen en Lilian Kars over de achtergronden van het boek, het eerste deel van een trilogie, en de concerten.

Volgende delen

De volgende delen, die later dit jaar verschijnen, gaan over de rol van de vrouwen in de families Pinkhof en Asscher. De tijdens de Tweede Wereldoorlog vermoorde dichter, schrijver en persoonlijk secretaris van Abraham Asscher Sallie Pinkhof is onderwerp van het boek De Dromer.

De podcast is hier te beluisteren

Deel dit verhaal

Ontvang Luister acht keer per jaar thuis.

Abonneren op Luister

Nieuwsbrief

Nooit meer een concert of recensie missen

Nieuws uit de klassieke muziek en de beste concerttips, regelmatig in uw inbox. U kunt zich op elk moment weer afmelden.

Aanmelden voor de nieuwsbrief