Sarah Neutkens doet alleen maar waar ze zelf zin in heeft
Alle artikelen
MagazinePremium

Sarah Neutkens doet alleen maar waar ze zelf zin in heeft

Tekst: Redactie Luister 1 min leestijd

Componiste, pianiste, beeldend kunstenares, model, kunsthistorica en schrijfster Sarah Neutkens mag met recht een artistieke duizendpoot worden genoemd. In 2022 debuteerde zij met de roman

*Componiste, pianiste, beeldend kunstenares, model, kunsthistorica en schrijfster Sarah Neutkens mag met recht een artistieke duizendpoot worden genoemd. In 2022 debuteerde zij met de roman Een blote man beminnen en nu verschijnt haar dubbelaar What Is Sarah Neutkens Thinking?*

Vanachter het raam van de Antwerpse wijnbistro Patine zie ik Sarah Neutkens op de Leopold de Waelplaats lopen. Statig oogt ze, met die lange zwarte jas en die muts die ik associeer met het woord ‘astrakan’. Geen idee wat dat is en ik ga het ook niet googelen: het komende jaar moet ik misschien maar weer eens op mijn eigen hersenen gaan vertrouwen. Als ze eenmaal binnen is in dit bruisende etablissement, besluiten we om ergens boven te gaan zitten. Rustiger is het er niet echt, maar we hebben er wel meer privacy.

Deel dit verhaal

Ontvang Luister acht keer per jaar thuis.

Abonneren op Luister

Nieuwsbrief

Nooit meer een concert of recensie missen

Nieuws uit de klassieke muziek en de beste concerttips, regelmatig in uw inbox. U kunt zich op elk moment weer afmelden.

Aanmelden voor de nieuwsbrief