Ciconia Consort en Maria Milstein
Alle artikelen
ConcertenGratis

Ciconia Consort en Maria Milstein

Tekst: Paul Janssen 1 min leestijd

Na uitverkochte zalen in Amsterdam en Den Haag is De hangende tuinen van Babylon van het Ciconia Consort onder leiding van Dick van Gasteren nog

Na uitverkochte zalen in Amsterdam en Den Haag is De hangende tuinen van Babylon van het Ciconia Consort onder leiding van Dick van Gasteren nog te horen op 27 maart in Nijmegen en 29 maart in Den Bosch. Hierin brengt het Haagse strijkorkest samen met de internationaal gelauwerde violiste Maria Milstein een muzikaal-poëtische reis langs de zijderoute, in de voetsporen van Marco Polo. Beleef een concert vol bijzondere ontmoetingen van Italiaanse, Turkse, Armeense, Azerbeidzjaanse en Chinese muziek. Soliste Maria Milstein schittert in het Vioolconcert van Aleksander Arutiunian en van Fikret Amirov klinkt de Symfonie voor strijkorkest, opgedragen aan de twaalfde-eeuwse Perzische dichter Nizami.

Klik hier voor meer informatie en kaarten.

Deel dit verhaal

Ontvang Luister acht keer per jaar thuis.

Abonneren op Luister

Nieuwsbrief

Nooit meer een concert of recensie missen

Nieuws uit de klassieke muziek en de beste concerttips, regelmatig in uw inbox. U kunt zich op elk moment weer afmelden.

Aanmelden voor de nieuwsbrief